Księga gości

Zobacz wpisy
Dopisz się

Licznik odwiedzin

Ilość osób online: 1
Liczba odwiedzin: 25119 Dziękujemy!

Też warto zobaczyć...

Katalog stron Âz.eglarskich

Toplista serwisu e-Âz.agle!

NAJLEPSZE STRONY POÂS'WIA(?CONE ÂZ.EGLARSTWU!

Analiza oglÂa;dalnoÂs'ci witryny

Statystyka

Grupy zorganizowane Drukuj
Oferta dla grup zorganizowanych.
Udział w rejsie morskim jest niezaprzeczalnie głębokim doznaniem oraz wielką i niezapomnianą przygodą. ImageJednym ze sposobów jej przeżycia jest uczestnictwo w takim rejsie wraz z nieznanymi wcześniej żeglarzami. Z doświadczenia wiemy, że integracja osób na pokładzie jachtu przebiega bardzo szybko. Sprzyja temu niecodzienne otoczenie i różnorodność zdarzeń.
Istnieje jednak możliwość zaznania uroku podróży jachtem żaglowym w gronie osób dobrze znanych, w gronie przyjaciół. Wielorakość i niepowtarzalność sytuacji na morzu, czasem także trudne warunki, gwarantują doskonałą zabawę, Imagesprawiając również, że przyjaźń i koleżeństwo staje się jeszcze głębsze. Jest to także świetna okazja do poznania siebie w niecodziennych okolicznościach, do scementowania przyjaźni oraz zrozumienia, co oznacza odpowiedzialność za innych. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych, w której proponujemy:
ramowy program rejsów dostosowany do potrzeb uczestników (odwiedzane porty, kolejność zwiedzania oraz przedziały czasowe mogą być planowane według potrzeb i upodobań;
możliwość negocjacji rabatu;
pomoc w organizacji transportu do miejsca zaokrętowania i powrotu;
szkolenia na żeglarza i sternika jachtowego;
kursy manewrowania jachtem na silniku z uwzględnieniem pływów (w wybranych portach np. Portorož, Triest, Grado);
przeprowadzenie treningu manewrów na otwartym morzu w drodze pomiędzy marinami (np. człowiek za burtą);
W kwestii uzyskania dodatkowych wyjaśnień lub ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub skorzystanie z naszego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej.