Księga gości

Zobacz wpisy
Dopisz się

Licznik odwiedzin

Ilość osób online: 1
Liczba odwiedzin: 25119 Dziękujemy!

Też warto zobaczyć...

Katalog stron Âz.eglarskich

Toplista serwisu e-Âz.agle!

NAJLEPSZE STRONY POÂS'WIA(?CONE ÂZ.EGLARSTWU!

Analiza oglÂa;dalnoÂs'ci witryny

Statystyka

Spotkanie pod żaglami. Drukuj
Sextant Sailor
Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Ciekawie spędzić czas? Oderwać się od codziennych trosk? Poznać smak żeglowania po kryształowych i ciepłych wodach mórz południa? Właśnie teraz masz  niepowtarzalną okazję, aby spełnić te marzenia!
Zapraszamy na wypoczynek pod żaglami!

Wszystkim, którzy z nami popłyną zapewniamy:

  • możliwość zgłębienia tajników wiedzy i tradycji żeglarskiej,
  • odwiedzenie słynnych i ciekawych miejsc,
  • przy sprzyjającej aurze możliwość podziwiania podwodnego świata,
  • a przede wszystkim świetny wypoczynek i dobrą zabawę,
  • PONADTO:  osoby zbierające staż morski zdobędą kolejne godziny na jachcie o długości powyżej 12m !!!.

 

   
Z uczestnictwa w naszym rejsie wyniesiesz wielorakie korzyści! Nasz Kapitan poza wieloletnim doświadczeniem, posiada także uprawnienia instruktora nurkowania oraz ratownictwa wodnego, ma doświadczenie w pracy z młodzieżą i niepoełnosprawnymi.
   
Podczas rejsów będziemy zawijać do miejsc, które są prawdziwą kopalnią wiedzy historycznej. Pływanie po Morzu Egejskim, Śródziemnym czy Adriatyku graniczy z przeniesieniem się do czasów starożytnych. Będzie więc świetna okazja, by wczuć się w atmosferę tych miejsc podziwiając piękne zabytki oraz delektując się kuchnią regionalną.
   
Gwarantujemy, że wspomnienia wyniesione ze wspólnego żeglowania z nami pozostaną na długie lata w pamięci. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Do zobaczenia na morzu...

Na wyprawy jachtem w świat marzeń zaprasza
   
Wojtek Kowalik
 
Kompletna lista rejsów znajduje się w menu "Rejsy".