Księga gości

Zobacz wpisy
Dopisz się

Licznik odwiedzin

Ilość osób online: 1
Liczba odwiedzin: 25119 Dziękujemy!

Też warto zobaczyć...

Katalog stron Âz.eglarskich

Toplista serwisu e-Âz.agle!

NAJLEPSZE STRONY POÂS'WIA(?CONE ÂZ.EGLARSTWU!

Analiza oglÂa;dalnoÂs'ci witryny

Statystyka

Sextant Sailor Reaktywacja ;) Drukuj
niedziela, 06 maj 2012

Po dwuletniej przerwie - zapraszamy na rejsy organizowane przez Sextant Sailor.

Przerwa w działalności związana była m.in z rejsami Wojtka po wodach Ameryki Południowej i Antarktyki.

W sezonie 2012 powracamy na ciepłe wody Morza Śródziemnego !!!

Oferujemy rejsy w bardzo atrakcyjnych cenach i zachęcamy do wzięcia udziału w nich - pod wodzą lub (w przypadku osób chcących poprowadzić jacht lecz jeszcze nie czujących się na siłach by robić to całkiem samodzielnie:)  ze wsparciem doświadczonego i bardzo sympatycznego Kapitana.

O wcześniejszych rejsach prowadzonych przez Wojtka na Woju (jego drugim, a może nawet pierwszym :) domu) możecie poczytać w Zapiskach z pokładu , a zdjęcia obejrzeć w Galerii.  Działy te będziemy systematycznie aktualizować.

 Załoga Sextant Sailor.